ما را دنبال کنید

تهران، ایران
شنبه تا پنجشنبه 8.00 - 18.00

سوالات متداول

سوالات متداول
پروژه کشتی نفتکش DIA

اطلاعات فنی برش لیزری + -

توان بالا :۱۰۰ وات

ابعاد :۱۲۰*۹۰ سانتیمتر

دقت تکرار ۰٫۰۵ میلیمتر

جک و برش روی متریال غیر فلزی

با برش لیزری بیشتر آشنا شوید

هزینه ساخت یک ماکت چقدر است؟ + -

پاسخ مشخص و ثابتی برای این سوال وجود ندارد. هر ماکت پروژه ای منحصر به فرد است فاکتورهایی مانند میزان متریال مصرفی،روش ساخت،مقدار جزئیات مورد نیاز و …. در هزینه تمام شده آن موثر است.رنج قیمت ماکت ها از کمتر از ۲۰۰ هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر است .

مسلما یک ماکت بزرگ و پیچیده هزینه بیشتری نسبت به یک ماکت ساده و کوچک دارد. تنها راهی که میتوان از طریق آن یک قیمت واقعی در خصوص پروژه خود بدست آورید این است که فایلهایتان را با شرح درخواستتان برای ما ارسال کنید. در این صورت متخصصین ما در کمتر از ۲۴ ساعت هزینه ساخت را برآورد کرده و با شما تماس میگیرند.

ماکت من با چه متریالی ساخته میشود؟ + -

رنج بسیار گسترده ای از متریالها در ساخت ماکت استفاده میشود. از انواع ورقهای پلکسی و مقوا تا انواع رزین و چوب و …. از آن جهت که هر یک از این متریالها قوت و ضعف خود را دارند با توجه به نوع پروژه و بودجه شما متخصصان ما متریال مناسب را به شما پیشنهاد میدهند و با همفکری و همکاری شما در نوع متریال مصرفی به یک توافق دوطرفه خواهیم رسید.

ماکت من با چه مقیاسی ساخته شود؟ + -

وقتی قصد ساخت یک ماکت معماری را دارید اولین و مهمترین قدم این است که تصمیم بگیریم که مقیاس ماکت چه باشد.

دو فاکتور مهم در این تصمیم گیری موثرند :

– مساحت محدوده ساخت
– میزان جزئیاتی که لازم است نشان دهیم
درک مقیاسها بسیار ساده است . به این صورت که ۱:۱ به معنای سایز واقعی است و ۱:۱۰ به معنای یک سانتیمتر در مقیاس ماکت به معنای ۱۰ سانت در مقیاس واقعی و ۱:۱۰۰ به معنای هر ۱ سانت در مقیاس به معنای یک متر(۱۰۰ سانت) درواقعیت است.
بدین ترتیب هرچه مقدار عدد بعد از دو نقطه بزرگتر میشود ابعاد ماکت کوچکتر خواهد بود.

برای ساخت ماکت چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟ + -

هرچه اطلاعات فراوانتری در اختیار ما بگذارید خروجی کار بهتر خواهد بود . به خصوص اینکه اطلاعات دیجیتال مانند نقشه ها و عکسها بیشتر مفید است تا نقشه های پرینت شده
از بابت پسوند فایلهای ارسالی نیز نگرانی خاصی وجود ندارد
تقریبا همه نرم افزارهای مرتبط روی سیستم های ما موجود است و رنج گسترده ای از پسوندها را پشتیبانی میکنیم. ولی ایده آل ترین حالت برای تیم ما برای ساخت ماکت مورد نظر شما دریافت موارد زیر است:
– فایل کد پروژه شامل پلان ها – نما ها و مقاطع

– فایل سه بعدی کار در صورت وجود و یا رندرهای آن (درمورد کارهای اجرا نشده)

– عکس های پروژه بصورتی که متریالها در کار مشخص و واضح باشند (در خصوص پروژه های اجرا شده)

* در خصوص پروژه های اجرا شده در صورت نیاز عکاسی توسط ماکت ساز انجام میشود.

آیا مراجعه حضوری برای سفارش ماکت و یا برش الزامی است؟ + -

پاسخ این سوال خیر است. ما مشتریانی از سراسر کشور داریم که متاسفانه تاکنون موفق به ملاقاتشان نشدیم ولی به صورت منظم با آنها در ارتباطیم. شما میتوانید از سراسر کشور فایلهای خود را برای ما ارسال کنید.

پس از واریز مبلغ پیش پرداخت میتوانید از طریق دریافت روزانه عکسهای ماکت تان در جریان مراحل کار قرار گیرید و در نهایت پس از اتمام پروژه با روش مورد نظرتان از قبیل پست،پیک (تهران)،باربری، و … تحویل بگیرید.در مورد پروژه های خاص در صورت نیاز (عکاسی،عقد قرارداد رسمی و … ) نیروهای ما در جلسات شما حاضر خواهند شد.

ساخت یک ماکت چقدر زمان لازم دارد؟ + -

همانگونه که در خصوص قیمت نمیتوان با قطعیت پاسخ داد. در خصوص زمان ساخت نیز نمیتوان زمان دقیقی گفت . در خصوص ماکت های حجمی و ساده تر گاهی ماکت در کمتر دو روز و در مورد پروژه های حجیم تر و پرجزئیات گاهی تا ۶ هفته نیز زمان میبرد ولی رنج نرمال ساخت مدتی بین دو تا سه هفته است. در کل زمان تحویل ماکت با توجه به پروژه های جاری شرکت نیز زمان بندی میشوند.

آیا شما ماکت ها را تعمیر و یا به روز رسانی میکنید؟ + -

بله . این موضوع متداولی است که گاها ماکت ها نیاز به تغییرات و یا تعمیرات دارند … متخصصان ما آماده هستند که در اسرع وقت نسبت به تغییرات مورد نیاز شما اقدام کنند.

شرکت سکرت با استفاده از تکنولوژی های مرتبط، تجهیزات و ابزار کار، در راستای تجهیزات بدست آمده جهت ارتقاء کیفیت و توان ساخت، باهدف ایجاد تخصصی ترین مرکز ساخت پیشرفت های زیادی داشته است.