سخنی با دانشجویان

سلام دوست من

طی سالهای اخیر ما ماکتهای دانشجویی زیادی ساختیم از ماکتهای اتود و حجمی طرح … تا ماکت های پر جزئیات برای پایان نامه حتی ماکت هایی برای دانشجویان طراحی صنعتی و عمران.

میدونیم که دوران تحویل پایان نامه دوره شلوغ و پر استرسیه…. می دونیم که خیلی از کاراتون مونده و هزار تا کار خرده ریز دارید و شاید اصلا منطقی نباشه که توی اون همه شلوغی و استرس ماکت رو هم بخواهید خودتون بسازید. شاید هم تجربه ای در خصوص ساخت ماکت ندارید و ترجیح میدید کسی که مسلط تره کارتون رو انجام بده .

یکی ازافتخاراتمون هم اینه که تحت هیچ شرایطی تا امروز پیش نیومده که کاری به موقع آماده نشه.از همه مهمتر اینکه شرایط اقتصادی شما رو درک میکنیم.ما میدونیم که تبلیغات اصلی ما رضایت شماست. ما استاندارهای بالایی برای کارهامون تعریف کرده ایم و سعیمون بر اینه که تحت هیچ شرایطی از این استاندارد ها عدول نکنیم.
میدونید که ما علاوه بر ساخت ماکت ،خدمات برش و حک لیزری هم انجام میدیم. ما برای دوستانی که قصد دارند خودشون ماکتشون رو بسازن هم خدمات ویژه ای داریم که مطمئنم نظیرش رو جای دیگه ای نمیتونید پیدا کنید.
ما از ابتدا که شما قصد ساخت ماکت دارید میتونیم در کنارتون باشیم ودر باره خیلی چیزهایی که براتون سواله از قبیل روش ساخت فایلهاتون ،نوع متریالی که میخواید استفاده کنید ، روشهای بهینه کردن هزینه های ساختتون و حتی استفاده از متریالهای جدیدی که نمونه اش رو شاید جایی ندیده باشید بهتون مشورت بدیم و راهنماییتون کنیم.

شما میتونید با مراجعه به دفتر ما متریالهایی که میخواهید استفاده کنید از نزدیک ببینید از وجود سایزهای مختلف و قطرهای مختلفش مطمئن بشید و بعد با اطمینان خاطر دست به کار تهیه فایلهاتون بر اساس این اطلاعات اولیه بشید.

همه فایلهایی که  بدست ما میرسند به دقت بررسی و عیب یابی میشوند. تا خروجی کار شما کاری بی نقص باشد.

متاسفانه خیلی از دوستانی که برای برش به ما مراجعه میکنن بدلیل عدم آگاهی از روشهای عجیب و غریبی استفاده میکنند که علاوه بر زمان زیادی که برای تهیه فایلهاشون به هدر میره ،موقع مونتاژ ماکتشون هم دچار زحمت و دردسر فراوونی میشن و گاها مجبور به دوباره کاری میشوند و در نهایت هم خروجی کارشون سطح قابل قبولی ندارد.
ما سعی میکنیم که در همین سایت مقالات آموزشی درباره ساخت ماکت قرار بدیم و تا حد زیادی به سوالات شما در زمینه های مختلف پاسخ دهیم. برای آگاه شدن از به روز شدن این مقالات در سایت عضو شوید تا در جریان جدیدترین مقالات و آموزشها در این رابطه قرار بگیرید.

اگر سوال خاصی داشتید، مشکلی نیست …. برای دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۰۲۷۷۷۱۸۸۱ تماس بگیرید.